Počas propagačného obdobia od 7. apríla do 30. júna 2026 získate pri kúpe tejto brúsky (faktúru je potrebné predložiť do 12. júla 2026 prostredníctvom služby MyFestool) cashback vo výške 100 EUR
Vysokovýkonná excentrická brúska s prevodovkou v krabici
* Tri náradia v jednom: na hrubé brúsenie, jemné brúsenie a leštenie
* Malá, ľahká a praktická pre prácu bez únavy
* Rýchla výmena brúsneho taniera FastFix bez ďalšieho náradia zjednodušuje výmenu taniera a šetrí čas
* Vysoký úber vďaka rotačno excentrickému pohybu ROTEX
* Dlhá životnosť vďaka prachotesnej prevodovke
* Festool PROTECTOR umožňuje brúsenie až k okraju
* Ergonomicky optimálne umiestnená rukoväť
Dodávané príslušenstvo:
* Brúsny tanier FastFix Ø 150 mm MULTI-JETSTREAM 2 (mäkký W)
* Festool PROTECTOR
* v kartónovom obale
| Výrobca | FESTOOL |
| Hmotnosť | 2.3 Kg |
| Príkon | 720 W |
| Priemer brúsneho kotúča | 150 mm |
| Excentrický zdvih | 320 mm |
| Otáčky - rotačný pohyb Rotex | 320-660 min-1 |
| Otáčky - excentrický pohyb | 3300-6800 min-1 |
| Prípojka na odsávanie prachu | 27 mm |