Čapovacia fréza DOMINO s priemerom frézky do 10 mm určená na spájanie rámov a konštrukcií
* Systém na akékoľvek spájanie dosiek, rámov a konštrukcií
* Patentovaný a pri ručnom náradí ojedinelý princíp frézovania pre presnú prácu bez spätných rázov
* Rýchle a jednoducho nastaviteľné dorazy pre dosiahnutie presných výsledkov * Maximálna stabilita a odolnosť proti skrútetniu spojov pomocou oválnych kolíkov DOMINO
Dodávané príslušenstvo:
* fréza DOMINO D5
* oporný uholník
* náradie pre obsluhu
* v Systaineri SYS3 M 187
| Výrobca | FESTOOL |
| Hmotnosť | 3.2 Kg |
| Príkon | 420 W |
| Hĺbkový doraz | 12, 15, 20, 25, 28 mm |
| Priemer frézky na výrezy domino | 5, 6, 8 ,10 mm |
| Prestavenie frézovacej výšky so stupnicou | 5-30 mm |
| Sklon frézovania | 0 - 90° |
| Posuvný stupňový doraz | 16, 20, 22, 25, 28, 36, 40 mm |
| Prípojka na odsávanie prachu | 27 mm |
| Počet otáčok frézovacieho vretena | 24 300min-1 |