Multifunkčná hranová fréza s brzdou guľôčkového ložiska v systaineri
* Dobrý výhľad na obrobok – odsávanie priamo na stole
* Perfektné výsledky práce s presným jemným nastavením
* Bezpečné vedenie vďaka veľkému opornému stolu
* Jedinečná brzda s guľôčkovým uložením sa postará o prácu bez zanechávania pásov
Dodávané príslušenstvo:
* s brzdou guľôčkového ložiska a zachytávačom triesok
* upínacia klieština Ø 8 mm
* vidlicový kľúč SW 19
* v kontajneri SYSTAINER SYS3 M 187
| Výrobca | FESTOOL |
| Hmotnosť | 1.9 Kg |
| Príkon | 720 W |
| Otáčky naprázdno | 10 000 - 26 000 min⁻¹ |
| Prípojka na odsávanie prachu | 27 mm |
| Jemné nastavenie hĺbky frézovania | 14 mm |
| Priemer klieštiny | 6 - 8 mm |
| Max. priemer frézky | 32 mm |