Veľká a silná kapovacia stolová píla s reguláciou otáčok a odsávacou supravou
* Účinná práca vďaka univerzálnemu motoru s príkonom 2 200 W
* 70 mm hĺbka rezu pre ešte väčšiu pestrosť použitia
* Rýchle prestavenie z pozdĺžneho na priečny rez s uhlovým dorazom
* Obojstranne hladké rezy vďaka pohyblivému chrániču proti vytŕhaniu materiálu
* Prehľadne a optimálne usporiadané ovládacie prvky
* Drážka tvaru V po obvode na používanie uhlového dorazu
* S možnosťou rozšírenia ako odsávacej stanice s rozsiahlym príslušenstvom
* Pokosové rezy do šírky 320 mm presne a rýchlo ťahom pílového kotúča
* Pri 45° pokosové rezy do šírky 200 mm
* Pozdĺžne rezy do výšky rezu 70 mm
* Uhlové rezy od -2° do 47° vďaka naklápaciemu pílovému kotúču
* Skryté rezy vďaka zasúvaciemu rozovieraciemu klinu – bez demontáže
Dodávané príslušenstvo:
* HW univerzálny pílový kotúč, W32 zubov
* 3x chránič proti vytŕhaniu materiálu
* uhlový doraz
* odsávacia súprava
* posúvacia tyč
* odkladanie príslušenstva
* podopretie prepravnými kolieskami
* náradie pre obsluhu
* v kartónovom obale
| Výrobca | FESTOOL |
| Hmotnosť | 34.5 Kg |
| Príkon | 2200 W |
| Priemer pílového kotúča | 225 mm |
| Otáčky naprázdno | 2 000 - 4 200 min⁻¹ |
| Prípojka na odsávanie prachu | 27 mm |
| Výška stola (vyklopené/nevyklopené nohy) | 900/375mm |
| Rozmery stola | 690 x 500 mm |
| Hĺbka rezu | 70 mm |
| Výška rezu 90°/45° | 0-70/0-48 mm |
| Šikmá poloha | 0 (-2)° - 45 (+47) |